Rüyada
Saat
Görmek

Rüyada Saat Görmek

Rüyada saat görmek, rüya sahibinin yaşantısındaki genel durumu simgeler. Saat rüyasında önemli olan rüyada görülen saatin çalışıyor olması gerektiğidir. Rüyada işleyen duvar saati veya masa saati görmek, rüya sahibinin iş ve aile hayatının yolunda gittiğini gösterir. Fakat, rüyada durmuş duvar saati veya masa saati görmek ise ailede yaşanacak küçük bir sıkıntıya işaret eder. Rüyada işleyen kol saati görmek, iş hayatında başarı ve güç olarak yorumlanır. Diğer taraftan; rüyada durmuş kol saati görmek ise iş hayatında yaşanacak önemli bir soruna işaret eder. Bu rüyayı gören çok geçmeden işinde ciddi bir sıkıntı yaşar.

Rüyada Saat Takmak

Rüyada işleyen bir saat taktığını gören kısa süre sonra işinde yükselir. Rüyada işleyen ve içi aydınlık bir saat taktığını görmek, rüya sahibinin işinde beklediği terfiyi alacağını müjdeler. Bu rüyayı gören serbest meslek sahibiyse işinde bolluk ve bereket kısa sürede artar. Rüyada içi koyu renk bir saat taktığını görmek ise kişinin terfi alması için biraz daha sabretmesi gerektiğini gösterir.

Rüyada Altın Saat Görmek

Rüyada işleyen altın saat görmek başarının ardından gelecek dedikoduya işaret eder. Rüyasında işleyen altın bir saat taktığını gören kısa sürede başarı basamaklarını tırmanır ve iş hayatında çevresindekilerin imreneceği bir duruma gelir.

Rüyada Gümüş Saat Görmek

Rüyada parlayan gümüş bir saat görmek fevkaladedir. Bu rüya, kişinin bereket kapılarının ardına kadar açılacağını müjdeler. Rüyada gümüş bir saat taktığını gören çok kısa sürede yüklü bir kısmet alır. Bu rüyayı gören bir daha herhangi bir maddi sorunla karşılaşmaz.

Rüyada Ahşap Saat Görmek

Rüyada ahşap saat görmek, rüya sahibinin sabrını temsil eder. Rüyada ahşaptan yapılmış bir saat gören kısa süre sonra yaşantısında gösterdiği sabrın karşılığını fazlasıyla alır. Rüyada ahşap saat görmek aynı zamanda kişinin sürekli bir gelire sahip olacağını da simgeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top