Rüyada Aba Görmek

Rüyada aba görmek, rüya sahibinin çevresinde olan güvenilir bir insana işaret eder. Rüyada aba gören yakınındaki birinden destek alarak önündeki bir engeli aşar. Rüyada görülen aba eski veya yamalı ise; yardım deneyimli ve mevki sahibi birinden gelecek demektir. Rüyada yeni aba görmek, yardımın tam da rüya sahibinin ihtiyacı olduğu bir zamanda geleceğini gösterir. Rüyada kirli bir aba görmek, rüya sahibinin insanlara güvenmekte zorluk çektiğini simgeler. Rüyada abanın üzerinde leke görmek, para olarak yorumlanır. Bu rüya, kişinin hiç beklemediği bir anda işlerinde bolluğun ve bereketinin artacağını gösterir.

Rüyada Aba Giymek

Rüyada aba giymek, rüya sahibinin uzun süren sıkıntılardan kurtulması olarak yorumlanır. Rüyada güzel ve parlak renk aba giydiğini gören işinde yükselir ve gelirini arttırır. Rüyada başkasının abasını giydiğini görmek, kişinin ortak bir işe atılacağını gösterir. Rüyada abayı elinde tuttuğunu görmek ise çok iyi sayılır. Bu rüya şans kapılarının açılacağını müjdeler.

Rüyada Aba Dikmek

Rüyada aba diktiğini görmek, rüya sahibinin çalışkanlığını ve işine olan bağlılığını gösterir. Rüyada aba dikmek, kişinin azmi sayesinde bütün rakiplerini geride bırakacağını simgeler. Rüyada diktiği abayı sırtına almak, rüya sahibinin hayatında karşılaşacağı bütün zorluklara hazır olduğunu gösterir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top