Rüyada
Akrep
Görmek

Rüyada Akrep Görmek

Rüyada akrep görmek, kıskanç ve sinsi bir insanı simgeler. Rüyada görülen akrep kahverengi ve küçükse bu kıskanç fakat zararsız bir insan olarak yorumlanır. Rüyada görülen akrep büyük ve siyah renkse bu içinde kötülük besleyen bir insana işaret eder. Rüyada evinde akrep görmek, bu sinsi ve kıskanç insanın rüya sahibine yakın ve kendini çok iyi gizleyen biri olduğunu gösterir. Evinde birden fazla akrep görmek kişinin yakın çevresinin kıskanç ve sinsi insanlarla dolu olduğunu gösterir. Bu rüyayı gören birinin mümkünse çevresini değiştirmesi çok doğru bir hareket olacaktır.

Rüyada Akrep Sokması

Rüyada akrep sokması, rüya sahibinin yakınındaki birinden bir kötülük göreceğini haber verir. Rüyada akrep soktuktan sonra canının yandığını hissetmek, yapılacak kötülüğün rüya sahibine büyük bir zarar vereceğini gösterir. Bu rüyayı gören birinin çevresindeki insaların davranışlarına çok dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Akrep Öldürmek

Rüyada akrep öldürmek, sinsi ve kıskanç bir insanı etkisiz hale getirmek anlamına gelir. Rüyasında akrep öldürdüğünü gören bir kimse sinsi bir insanın kendisine yapacağı kötülüğü önceden görüp ona göre bir önlem alır.

Rüyada Yatağında Akrep Görmek

Evli bir insanın yatağında akrep görmesi aile hayatında yaşanacak sıkıntılı bir sürece işaret eder. Bekar birinin yatağında akrep görmesi ise kişinin güvendiği bir insanla arasının açılacağını gösterir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top