Rüyada
Alkol
Görmek

Rüyada Alkol Görmek

Rüyada alkol görmek, sıkıntı olarak yorumlanır. Rüyasında alkol gören kendi hatası yüzünden huzurunun bozulacağı bazı durumlarla karşılaşır. Rüyada birinden alkol aldığını görmek, kişinin sorunlu bir işe ortak olacağını gösterir. Rüyada elinde alkol olduğunu görmek, rüya sahibinin içinde olduğu sıkıntılı bir durumu daha da karmaşık bir hale sokacak davranışlarda bulunacağını simgeler. Rüyada elindeki alkolü yere döktüğünü görmek, rüya sahibinin atacağı yanlış bir adımdan geri dönmesi olarak yorumlanır. Rüyada vücudunda bir yaraya alkol sürdüğünü görmek, kişinin bir derdine çözüm bulacağını simgeler.

Rüyada Alkol İçmek

Rüyada alkol içtiğini görmek, rüya sahibinin zor bir dönemden geçeceğini simgeler. Rüyada kalabalık bir yerde alkol içtiğini görmek, rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılardan çevresinin de etkileneceğini gösterir.

Rüyada Bira İçmek

Rüyada bira içmek sağlık sorununa işaret eder. Rüyada bira içtiğini gören kısa süre sonra hastalanır. Rüyada sayısız bira içtiğini görmek, kişinin arka arkaya bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşacağını gösterir.

Rüyada Şarap İçmek

Rüyada şarap içmek, bekarlar için aşkta yaşanacak sorun anlamına gelir. Rüyada evli birinin şarap içtiğini görmesi kişinin eşiyle arasında küçük bir sıkıntının yaşanacağını simgeler. Rüyada kırmızı şarap aşkta yaşanan iniş çıkışları simgelerken rüyada beyaz şarap içtiğini görmek huzurun bozulması anlamına gelir.

Rüyada Viski İçmek

Rüyada viski içmek kişinin iş hayatında karşılaşacağı maddi sıkıntılara işaret eder. Rüyada iş yerinde viski içtiğini gören para kaybeder. Rüyada tanımadığı insanlarla beraber viski içtiğini görmek, rüya sahibinin almayı çok istediği bir işi kaybetmesi olarak yorumlanır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top