Rüyada Arpa Görmek

Rüyada arpa görmek, bolluk ve bereketi temsil eder. Rüyada arpa tarlasında olduğunu görmek, rüya sahibinin kısa süre sonra maddi  anlamda çok rahatlayacağını müjdeler. Rüyada avucunda arpa olduğunu görmek, çok yorulmadan para kazanmak anlamına gelir. Rüyada arpa gören kişi eğer işsizse; bu rüya onun kısa süre sonra iş sahibi olacağını gösterir. Rüyada evli birinin arpa görmesi hanede bolluk ve bereketin artacağını simgeler. Rüyada bekar bir kızın veya kadının arpa görmesi maddi açıdan sıkıntı çekmeyeceği bir evlilik yapacağını gösterir. Rüyada arpa ambarı görmek, servet sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada İri ve Açık Renk Arpa Görmek

Rüyada iri ve açık renk arpa görmek, bereketli bir işe işaret eder. Rüyada iri ve açık renk arpalar, rüya sahibinin bereketinin daim olacağını gösterir. Rüyada iri taneli arpa aynı zamanda çocuk sahibi aileler için hayırlı bir evlat anlamına da gelir.

Rüyada Küçük ve Koyu Renk Arpa Görmek

Rüyada küçük ve koyu renk arpa görmek, gelecek kısmetin dedikodu yaratacağını simgeler. Rüyada evinde küçük ve koyu renk arpa olduğunu gören kısa süre sonra işinde sorun yaşar ve bir miktar para kaybeder.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top