Rüyada Ateş Görmek

Rüyada ateş görmek, başarı ve gücü temsil eder. Rüyada görülen ateş ne kadar büyük ve parlaksa başarı da o kadar büyük olacak demektir. Rüyada ateşin yanında olduğunu görmek, rüya sahibinin yapmayı düşündüğü konularda başarılı olacağını ve gelirini arttıracağını gösterir. Rüyada ateş yaktığını gören kendi gayreti ve zekası sayesinde işinde yükselir ve çok başarılı olur. Rüyada elinde ateş tuttuğunu gören hem yurt içinde hemde yurt dışında adından söz ettirir ve ün sahibi olur. Rüyada sönmekte olan bir ateşi tekrar canlandırdığını görmek, zorlu bir süreci geride bırakmak anlamına gelir.

Rüyada Ateş Yakmak

Rüyada ateş yaktığını görmek, rüya sahibinin kimseden destek almadan tamamen kendi gayreti sayesinde başarıya ulaşacağını simgeler. Rüyada kalabalığın içinde ateş yakan hayatında çok hızlı yükselir ve herkesin taktirini kazanır. Rüyada ateş yakmak aynı zamanda bozulan bir işin düzeleceğini simgeler.

Rüyada Ateş Söndürmek

Rüyada ateş söndürmek iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyada evinde yana bir ateşi söndürdüğünü gören kendi hatası yüzünden maddi zarara uğrar ve aile hayatında sıkıntılarla karşılaşır. Rüyada bilmediği bir yerde ateş söndürdüğünü görmek ise ihtiyacı olan birine yardım etmek anlamına gelir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top