Rüyada Atkı Görmek

Rüyada atkı görmek, bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüyada atkının hangi mevsimde görüldüğü çok önemlidir. Rüyada kışın atkı görmek bolluk ve bereketi simgelerken; rüyada yazın atkı görmek ise sıkıntı anlamına gelir. Rüyada pamuk veya yün atkı görmek, bolluk ve bereketin daim olacağını gösterir. Rüyada ipek atkı görmek ise yaklaşan zenginliği haber verir. Diğer taraftan; rüyada yırtık veya sökük atkı görmek iyi sayılmaz. Bu rüya, para kaybı olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kısa süre sonra işinde maddi sıkıntılarla karşılaşır. Rüyada yırtık veya sökülmüş bir atkıyı dikmek de maddi sorunları aşmak olarak yorumlanır.

Rüyada görülen atkılar ayrıca renklerine göre de yorumlanır. Rüyada yeşil atkı görmek yaklaşan zenginliği müjdeler. Rüyada mavi atkı görmek ise yoldan gelecek bir kısmeti simgeler. Rüyada kırmızı atkı gören bekar kimse maddi durumu yerinde olan biriyle güzel bir birliktelik yaşar. Rüyada beyaz atkı görmek tez vakitte gelecek kısmet olarak yorumlanır.

Rüyada Atkı Giymek

Rüyada atkı giymek, rüya sahibinin kısmet kapılarının açılacağını simgeler. Rüyada giyilen atkı gevşek ise bu maddi anlamda ferahlamaya işaret eder. Rüyada gevşek atkı giymek, rüya sahibinin çok rahat bir hayatı olacağını simgeler. Rüyada giydiği atkının boynunu sıktığını hissetmek ise kişinin maddi zorluklarla karşılaşacağını gösterir. Rüyada boynunu sıkan bir atkıyı çıkartmak da kişinin içinde olduğu maddi sıkıntıdan kendi çabasıyla çıkacağını haber verir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top