Rüyada Av Yapmak

Rüyada avlanmak, kısmet olarak yorumlanır. Rüyada avlandığını gören uzun süren bir bekleyiş sonucunda maddi açıdan çok rahatlayacağı bir döneme girer. Rüyada görülen av ne kadar büyükse gelecek kısmette o kadar büyük olacaktır. Rüyada avını sırtına alan işinde çok başarılı olur. Rüyada birden fazla av yapan arka arkaya kısmetler alır. Rüyada yakaladığı avı pişirdiğini görmek, rüya sahibinin emeklerinin karşılığını bol bol alacağını gösterir. Fakat avlanma rüyasında rüyasında kan görülürse bu rüya yorumlanmaz. Avlanma rüyaları genelde avın cinsine göre de yorumlanır.

Rüyada Balık Avlamak

Rüyada balık avlamak, yaklaşan kısmeti simgeler. Rüyada balık avladığını gören birinin işinde bolluk ve bereket daim olur. Rüyada parlak bir renge sahip balık gelecek kısmetin büyük sevinç yaratacağını simgeler. Rüyada avlanan balığın rengi koyu bir renkse bu gelecek kısmetin dedikodu yaratacağını gösterir.

Rüyada Kuş Avlamak

Rüyada kuş avlamak, rüya sahibinin dedikoduya sebep olacak bir işten gelir elde edeceğini simgeler. Rüyada avlanan kuşun cinsi de önemlidir. Rüyada yırtıcı bir kuş avladığını gören yapılması çok güç olan bir işten gelir elde eder.

Rüyada Vahşi Hayvan Avlamak

Rüyada vahşi hayvan avlamak, büyük bir kısmet olarak yorumlanır. Rüyada vahşi bir hayvan avladığını gören kimseden destek almadan önemli bir işin üstesinden gelir. Rüyada vahşi hayvan avlamak aynı zamanda kişinin rakiplerini geride bırakarak dahada güçleneceğini gösterir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top