Rüyada Baca Görmek

Rüyada baca görmek, rüya sahibinin çok yakında bir ev veya toprak sahibi olacağını müjdeler. Rüyada bacadan açık renk duman yükseldiğini görmek, yuvada bolluk ve bereketin daim olacağına işaret eder. Rüyada bacadan koyu renk duman çıktığını görmek ise iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin sıkıntılı bir süreçten geçeceğini gösterir. Rüyada bacanın yanında durduğunu görmek, kişinin ev sahibi olma hayalini simgeler. Rüyada bir bacaya tutunduğunu veya dokunduğunu gören hayalini kurduğu evi kısa sürede alır. Rüyada evinin bacasının tüttüğü  görmek, rüya sahibinin çok kısmetli bir döneme gireceğini gösterir.

Rüyada Baca Temizlemek

Rüyada baca temizlemek, evde yenilik yapmak olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kısa süre sonra evine yeni eşyalar alarak evinin görünümünü değiştirir.

Rüyada Baca Yıkılması

Rüyada baca yıkılması görmek iyi sayılmaz. Bu rüya evli çiftler için evlilikte yaşanacak sıkıntılı bir sürece işaret eder. Rüyada bekar birinin evinin bacasının yıkıldığını görmesi ise maddi bir sorun olarak yorumlanır.

Rüyada Baca Boyamak

Rüyada baca boyadığını gören yeni bir eve taşınır. Rüyada baca boyamak aynı zamanda evde yapılacak tadilat ve yeniliklere işaret eder. Rüyada bacanın boyandığı renkte ayrıca kendi içinde yorumlanmalıdır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top