Rüyada
Bahçe
Görmek

Rüyada Bahçe Görmek

Rüyada bahçe görmek, yaklaşan güzel günleri simgeler. Rüyasında yemyeşil bir bahçe gören yaşantısında çok bereketli bir döneme girer. Bu rüya, kişinin yaşadığı maddi sıkıntıların geride kaldığını müjdeler. Rüyada bahçede rengarenk çiçekler görmek, rüya sahibinin çok yakında hayalini kurduğu rahat ve huzurlu hayata kavuşacağını simgeler. Rüyada geniş bir bahçede yürüdüğünü gören önündeki bütün engelleri aşar ve çok keyifli bir yaşantıya sahip olur. Diğer taraftan; rüyada bahçede solmuş çiçekler görmek hiç iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin yakın zamanda bazı hayal kırıklıkları yaşayacağını temsil eder.

Rüyada Bahçe Ekmek

Rüyada bahçe ekmek, kısmet olarak yorumlanır. Rüyada bahçe ektiğini gören kısa süre sonra gelirini arttıracak adımlar atar. Rüyada kendi evinin bahçesini ektiğini gören yeni bir iş fırsatıyla karşılaşır.

Rüyada Bahçe Sulamak

Rüyada bahçe sulamak kişinin tüm sıkıntıları geride bırakacağını gösterir. Rüyada bahçe sularken görülen su temiz ve berraksa bu rüya sahibinin bütün isteklerine ulaşacağını müjdeler.

Rüyada Bahçe Temizlemek

Rüyada bahçe temizlemek, kişinin yaşantısında yenilikler yapacağını simgeler. Rüyasında bahçe temizlediğini gören geçmişte yaşadığı sıkıntılardan uzaklaşarak kendine yeni bir hayat çizer.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top