Rüyada
Balkon
Görmek

Rüyada Balkon Görmek

Rüyada balkon görmek, sıkıntılarından kurtulmak ve ferahlamak anlamına gelir. Rüyada balkondan ufka doğru baktığını gören hayalini kurduğu huzurlu yaşama kavuşur ve çok mutlu olur. Rüyada gündüz vakti balkonda olduğunu görmek, sıkıntıların çok kısa sürede sonlanacağını müjdeler. Diğer taraftan; rüyada gece vakti balkonda olduğunu görmek, sıkıntıların biraz daha süreceğini gösterir. Rüyada balkonda tek başına olduğunu görmek, rüya sahibinin yaşantısında hiç kimseden destek almadan hedeflerine ulaşacağını simgeler. Bu rüyayı gören başarı merdivenleri tek tek çıkarak arzu ettiği mevkiye kısa zamanda ulaşır.

Rüyada Balkonda Oturmak

Rüyada balkonda oturduğunu görmek, keyifli bir yaşam sürmek olarak yorumlanır. Rüyada balkonda oturduğunu gören uzunca bir süre herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmaz. Rüyada sevdiği insanlarla beraber balkonda oturduğunu görmek, rüya sahibinin huzurunun yerinde olduğunu gösterir.

Rüyada Balkondan Düşmek

Rüyada balkondan düşmek iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin hedeflerine ulaşmakta zorlanacağını ve bu sebepten dolayı bazı hayal kırıklıkları yaşayacağını simgeler. Rüyada balkondan düşüp canının yanmadığını hissetmek, yaşanacak hayal kırıklığının kısa süreceğini gösterir.

Rüyada Balkon Yıkamak

Rüyasında balkon yıkadığını gören uzun zamandan beri sıkıntı duyduğu bir konudan kurtulur ve ferahlar. Rüyada kullanılan suyun berrak ve temiz olması çok önemlidir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top