Rüyada
Bardak
Görmek

Rüyada Bardak Görmek

Rüyada bardak görmek, huzur ve ferahlık olarak yorumlanır. Rüyada bardak görmek aynı zamanda geleceği de temsil etmektedir. Rüyada temiz bir bardak gören bütün dertlerini geride bırakır ve hayatında çok mutlu olacağı bir döneme girer. Diğer taraftan; rüyada kirli bir bardak görmek ise kişinin kendi sorumsuzluğu yüzünden sıkıntılı bir durumla karşılaşacağını gösterir. Rüyada bardakta temiz ve berrak su görmek çok iyi sayılır. Bu rüya yaklaşan kısmeti temsil eder. Rüyada bardaktan temiz su içtiğini gören çok ihtiyacı olduğu bir zamanda para alır. Rüyada birine bardak verdiğini gören, bereketli bir iş ortaklığı yapar.

Rüyada Bardak Almak

Rüyada bardak aldığını gören çok çalışmadan ve yorulmadan para kazanır. Rüyada bir mağazan bardak aldığını görmek, kişinin hiç düşünmediği bir işten para kazanacağını gösterir. Rüyada bardak almak bekarlar için birikim yapmak olarak da yorumlanır.

Rüyada Bardak Kırılması

Rüyada bardak kırılması görmek iyi sayılmaz. Bu rüya hayal kırıklığı olarak yorumlanır. Rüyada bardak kırdığını gören gerçekleşmesini çok istediği bir konuda hayal kırıklığı yaşar. Bu rüyayı gören birinin hayallerine ulaşması biraz vakit alacaktır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top