Rüyada
Battaniye
Görmek

Rüyada Battaniye Görmek

Rüyada battaniye görmek, rüya sahibinin işiyle ilgili güzel gelişmeler yaşanacağını gösterir. Rüyada elinde battaniye olduğunu gören bir mülk sahibi olur. Rüyada bir battaniyeyi katladığını görmek ise rüya sahibinin birikim yapacağını simgeler. Rüyada battaniye açmak, kişinin uzun zamandır beklediği ve çok istediği bir işin gerçekleşeceğini müjdeler. Rüyada görülen battaniyenin rengi de çok önemlidir. Rüyada yeşil veya mor bir battaniye görmek, kısmet anlamına gelir. Rüyada mavi battaniye görmek ise yoldan gelecek bir kısmete işaret eder. Rüyada beyaz ve siyah battaniye görmek, aile hayatında huzurun daim olacağını müjdeler.

Rüyada Yeni Battaniye Görmek

Rüyada yeni battaniye görmek, yeni bir iş kapısı olarak yorumlanır. Rüyada birinden battaniye hediye aldığını gören yeni bir iş teklifi alır. Rüyada görülen yeni battaniye yeşil veya mor renkse bu yeni işin çok bereketli bir iş olacağını simgeler.

Rüyada Eski Battaniye Görmek

Rüyada eski battaniye görmek, unutulmuş bir işin yeniden canlanması olarak yorumlanır. Rüyada eski battaniye gören bu tekrar canlanan işten güzel bir kazanç sağlar.

Rüyada Yaz Mevsiminde Battaniye Görmek

Rüyada yaz mevsiminde battaniye görmek, küçük miktarda para kaybı olarak yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda kişinin işlerinde kısa bir süre durgunluk yaşanacağını da simgeler.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top