Rüyada
Bebek
Görmek

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek, yeni bir haber olarak yorumlanır. Rüyada güzel ve sağlıklı bir bebek görmek, gelecek haberin sevinç ve mutluluk yaratacağını gösterir. Rüyada zayıf ve güçsüz bir bebek görmek ise dedikodu olarak yorumlanır. Rüyada bebeğin üzerinin kirli olduğunu görmek, tez zamanda gelecek bir kısmeti simgeler. Rüyada güzel ve sağlıklı bir bebeğin güldüğünü görmek, yaklaşan güzel ve huzur dolu günleri müjdeler. Rüyada iri ve güzel gözlü bir bebek görmek, rüya sahibinin yaşantısının uzun ve sağlıklı olacağını gösterir. Rüyada güzel bir bebekle göz göze gelmek, sıkıntılardan kurtulmak olarak yorumlanır.

Sitemizde bebek ile ilgili olan diğer rüyalar kendi içlerinde ayrıca yorumlanmıştır. İlgili linke tıklayarak rüyanızın yorumuna ulaşabilirsiniz. (Bkz: Erkek Bebek) (Bkz: Erkek Bebek Doğurmak) (Bkz: Erkek Bebek Emzirmek) (Bkz: Kız Bebek) (Bkz: Kız Bebek Doğurmak) (Bkz: Kız Bebek Emzirmek) (Bkz: Yeni Doğmuş Bebek)
(Bkz: Küçük Bebek) (Bkz: Konuşan Bebek) (Bkz: Kucakta Bebek) (Bkz: Bebek Arabası) (Bkz: İkiz Bebek) (Bkz: İkiz Bebek Doğurmak) (Bkz: İkiz Bebek Emzirmek) (Bkz: Üçüz Bebek) (Bkz: Ölü Bebek)

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top