Rüyada
Belge
Görmek

Rüyada Belge Görmek

Rüyada belge görmek, çok iyi sayılır. Rüyada elinde bir belge tuttuğunu gören kısa süre sonra işinde yükselir ve mevki sahibi olur. Rüyada üzerinde imza olan bir belge görmek, rüya sahibinin yeni bir ev veya toprak sahibi olacağını müjdeler. Bu rüya, kişinin uzun zamandır hayalini kurduğu mülke sahip olacağını gösterir. Rüyada belge hazırladığını görmek, rüya sahibinin yaşantısında yenilikler yapacağını simgeler. Rüyada hazırladığı bir belgeyi başkasına verdiğini görmek, kişinin sahip olduğu bir mülkü başkasına devredeceğini simgeler. Bu rüya aynı zamanda bir mülkü satmak olarak da yorumlanır.

Rüyada Yırtık Belge Görmek

Rüyada yırtık belge görmek, henüz hayallere ulaşmak için erken olduğunu ve rüya sahibinin biraz daha sabretmesi gerektiğini gösterir. Rüyada elinde yırtık bir belge olduğunu gören kısa süreli hayal kırıklığı yaşar.

Rüyada Lekeli Belge Görmek

Rüyada lekeli belge görmek iyi sayılmaz. Bu rüya, hileli yoldan para kazanmak anlamına gelir. Rüyada lekeli belge gören birinin iş hayatında atacağı adımları yeniden düşünmesi çok daha hayırlı olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top