Rüyada
Bina
Görmek

Rüyada Bina Görmek

Rüyada bina görmek, kişinin yaşamını yakından ilgilendiren önemli konuları temsil eder. Rüyada görülen binanın türü de kişiyi ilgilendiren bu önemli konuların içeriğini oluşturur. Rüyada resmi bina görmek, rüya sahibinin yaşantısında devlet kapısıyla ilgili bir konuda gelişmeler yaşayacağını gösterir. Rüyada hastane binası görmek ise kişinin sağlığıyla ilgili atacağı adımları işaret eder. Rüyada içi ferah ve aydınlık bir binada olduğunu görmek, kişinin mesleğinde yükseleceğini ve çok başarılı olacağını müjdeler. Rüyada bir binanın kapısını açmak yeni bir iş fırsatı olarak yorumlanır.

Rüyada Bina Yıkılması

Rüyada bir bina yıkılması iyi sayılmaz. Bu rüya hayal kırıklığı olarak yorumlanır. Rüyada yıkılan bir binanın altında kaldığını görmek, rüya sahibinin gerçekleştirmeyi çok istediği bir konuda hayal kırıklığı yaşayacağını simgeler.

Rüyada Bina Boyamak

Rüyada bina boyadığını görmek, kişinin hayatında yenilikler yapmak istemesi olarak yorumlanır. Rüyada binayı açık renge boyamak, yapılacak değişikliklerin mutluluk getireceği simgeler. Diğer taraftan; rüyada binayı gri tonlarında bir renge boyamak, kişinin henüz yaşantısında yapmak istediği değişikliklere hazır olmadığını gösterir.

Rüyada Bina Yapmak

Rüyada bina inşa etmek, kişinin kendi gayreti sayesinde yaşantısında başarılı olacağını müjdeler. Rüyada bina inşa ettiğini gören bekar kimse kısa süre sonra bir aile kurar. Rüyada evli birinin bina inşa ettiğini görmesi mülk sahibi olmak anlamına gelir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top