Rüyada
Bit
Görmek

Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek, para olarak yorumlanır. Rüyada başında veya vücudunda bitler olduğunu gören zengin olur. Rüyada vücudunun bitlerle kaplandığını görmek ise servet anlamına gelir. Rüyada saçta veya vücutta görülen bitlerin miktarı ne kadar fazlaysa gelecek para da o kadar fazla olacaktır. Rüyada vücudundaki bitler yüzünden kaşındığını görmek, rüya sahibinin çok çalışmadan yüksek bir gelire sahip olacağını gösterir. Rüyada avucunda bitler olduğunu görmek ise tez zamanda gelecek toplu paraya işaret eder. Rüyada kıyafetinin üzerinde bitler olduğunu gören çok bereketli bir ortaklık yaparak büyük bir kazanç elde eder.

Rüyada Bit Öldürmek

Rüyada bit öldürmek, kişini kendi hatası yüzünden ayağına kadar gelen büyük bir kısmeti kaçıracağını gösterir. Rüyada üzerindeki bitleri öldürdüğünü gören bereketli bir iş fırsatını kaçırır.

Rüyada Bit Temizlemek

Rüyada bit temizlemek, rüya sahibinin gereğinden fazla para harcayarak maddi durumuna zarar vereceğini gösterir. Rüyasında saçındaki veya vücudundaki bitleri temizlediğini gören parasal anlamda sıkıntılı bir süreçle karşı karşıya kalır.

Rüyada Yatağında Bit Görmek

Rüyada yatağında bit görmek, rüya sahibinin yoldan para kazanacağını simgeler. Rüyada yatağında bitler olduğunu gören yurt dışı bağlantılı bir işten büyük bir gelir elde eder.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top