Rüyada
Boya
Görmek

Rüyada Boya Görmek

Rüyada boya görmek, kişinin iş ve özel hayatında yaşanacak yenilikleri simgeler. Rüyasında elinde boya olduğunu gören işiyle ilgili yeni kararlar alır. Rüyada bir yeri boyadığını görmek de kişinin yaşantısında yapmak istediği bütün yenilikleri kendi gayretleriyle başaracağını gösterir. Boya rüyasında görülen boyanın rengi de ayrıca çok önemlidir. Örneğin; rüyada yeşil veya mavi boya görmek, yapılacak yeniliklerin kişinin yaşantısına sevinç getireceğini müjdeler. Rüyada beyaz veya siyah boya görmek ise kalıcı yenilikleri simgeler. Rüyada kırmızı boya görmek, heyecan verici yenilikleri temsil eder. Rüyada sarı renk boya görmek de yaşanacak yeniliklerin bazı hayal kırıklıklarına yol açacağını haber verir.

Sitemizde tüm renkler kendi içlerinde ayrıca yorumlanmıştır. İlgili linke tıklayarak rüyanızda görmüş olduğunuz rengin detaylı yorumuna ulaşabilirsiniz. (Bkz: Beyaz Renk) (Bkz: Gri Renk) (Bkz: Kırmızı Renk) (Bkz: Mavi Renk)
(Bkz: Mor Renk) (Bkz: Sarı Renk) (Bkz: Siyah Renk) (Bkz: Turuncu Renk) (Bkz: Yeşil Renk

Rüyada Ev Boyamak

Rüyada ev boyadığını görmek, rüya sahibinin yaşantısında arka arkaya yenilikler yapacağını müjdeler. Rüyada bir evi yeşil tonlarına boyadığını görmek, bolluk ve bereket kapılarının açılacağını simgeler. Rüyada ev boyamak aynı zamanda badana rüyası ile benzer şekilde de yorumlanır. (Bkz: Badana)

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top