Rüyada
Çakıl Taşı
Görmek

Rüyada Çakıl Taşı Görmek

Rüyada çakıl taşı görmek, haber olarak yorumlanır. Rüyada temiz ve güzel renkli bir çakıl taşı gören sevindirici bir haber alır. Rüyada beyaz çakıl taşı görmek ise bekarlar için evlilik teklifi anlamına gelir. Rüyada elinde beyaz çakıl taşı tuttuğunu gören bekar bir kız veya kadın kısa süre sonra sevdiği insandan evlenme teklifi alır. Rüyada evli birinin beyaz çakıl taşı görmesi ise evlilikteki mutluluğu ve huzuru temsil eder. Rüyada birden fazla güzel ve temiz çakıl taşı görmek büyük sevinç yaratacak bir haber anlamına gelir. Rüyada üzeri lekeli veya kirli bir çakıl taşı görmek dedikodu olarak yorumlanır. (Bkz: Taş)

Rüyada Siyah Çakıl Taşı Görmek

Rüyada siyah çakıl taşı görmek, merak edilen bir konu hakkında bilgi almak anlamına gelir. Rüyada siyah çakıl taşı gören uzun zamandır öğrenmek istediği bir konu hakkında sevindirici bir haber alır.

Rüyada Kırık Çakıl Taşı Görmek

Rüyada kırık çakıl taşı görmek, gelecek haberin hayal kırıklığı yaratacağı anlamına gelir. Rüyada kırık çakıl taşı görmek aynı zamanda kişinin canını sıkacak bir haber anlamına da gelir.

Rüyada Renkli Çakıl Taşı Görmek

Rüyada renkli çakıl taşı görmek, rüya sahibinin arka arkaya müjdeli haberler alacağını gösterir. Rüyada mavi renk tonlarında çakıl taşı görmek gelecek haberin deniz aşırı bir ülkeden olacağını simgeler. Rüyadaki yeşil renk tonlarında çakıl taşı görmek ise parayla ilgili müjdeli bir habere işaret eder. Rüyada kırmızı ve pembe tonlarında çakıl taşı görmek yaklaşan tutkulu bir aşkı temsil eder.

 

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top