Rüyada
Çanta
Görmek

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görmek, rüya sahibinin yaşantısında bolluk ve bereketin artacağı bir döneme gireceğini simgeler. Rüyada gördüğü çantayı beğenen kısa süre sonra maddi anlamda rahatlar. Rüyada çantada kağıt para olduğunu görmek ise kişinin uzun süren parasal sorunlarının yakında biteceğini müjdeler. Rüyada yeni çanta görmek, yeni bir iş fırsatı olarak yorumlanır. Rüyada eski çanta görmek ise unutulmuş bir işin yeniden canlanacağını ve rüya sahibinin bu işten yüklü bir kazanç elde edeceğini simgeler. Fakat, rüyada yırtık veya delik çanta görmek iyi sayılmaz. Bu rüya, para kaybı olarak yorumlanır.

Rüyada Çanta Almak

Rüyada yeni çanta almak, yeni iş kapısı olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören bereketli bir iş fırsatıyla karşılaşır. Diğer taraftan; rüyada eskiciden çanta aldığını görmek, yaklaşan zenginlik olarak yorumlanır.

Rüyada Çanta Kaybetmek

Rüyada çantasını kaybettiğini gören, işiyle ilgili olumsuz bir haber alır. Rüyada çanta kaybetmek, parasal konularda küçük bir sıkıntı yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Çanta Bulmak

Rüyada kaybettiği çantasını bulduğunu görmek, rüya sahibinin işiyle ilgili çok sevineceği bir haber alacağını gösterir. Rüyada başkasına ait bir çanta bulmak ise kişinin hiç beklemediği bir anda yeni bir iş fırsatıyla karşılaşacağını müjdeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top