Rüyada
Çerçeve
Görmek

Rüyada Çerçeve Görmek

Rüyada çerçeve görmek, henüz sonuçlanmamış bir süreci simgeler. Rüyada boş bir çerçeve görmek, rüya sahibinin yakında üzerinde çalıştığı bir işi başarıyla teslim edeceğini gösterir. Rüyasında büyük bir çerçeve gören yaptığı işte önemli bir başarı elde eder. Rüyada görülen çerçevenin türü de ayrıca önemlidir. Rüyada parlak bir metalden yapılmış çerçeve görmek, kişinin kazanacağı başarının çok ses getireceğini müjdeler. Rüyada ahşap bir çerçeve görmek ise kişinin yakında çok bereketli bir iş teklifi alacağını simgeler. Diğer taraftan; rüyada kırık bir çerçeve görmek, kişinin yapacağı işlerde sıkıntıyla karşılaşacağını simgeler.

Rüyada Resimli Çerçeve Görmek

Rüyada resimli çerçeve görmek, rüya sahibinin yakında bir haber alacağını simgeler. Rüyada çerçevenin içindeki resim seçiliyorsa gelecek haber de o resmin içeriği hakkında olacaktır. Rüyada çerçevede ölmüş birinin resmini görmek ise o kişinin hatırlanmak istediğini gösterir.

Rüyada Çerçeveye Resim Takmak

Rüyada çerçeveye resim takmak, rüya sahibinin hayatında sevindirici bir gelişmenin yaşanacağını müjdeler. Bekar birinin rüyasında çerçeveye resim taktığını görmesi yaklaşan evliliği simgeler. Evli birinin rüyasında bir çerçeveye resim taktığını görmesi ise sevinçli bir haber olarak yorumlanır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top