Rüyada
Çeşme
Görmek

Rüyada Çeşme Görmek

Rüyada çeşme görmek, bolluk ve bereketi simgeler. Rüyasında çeşme gören uzun süren maddi sıkıntılarını geride bırakacağı ve parasal anlamda çok rahatlayacağı bir döneme girer. Rüyada çeşme görmek aynı zamanda kişinin kapalı olan şansının da açılacağını haber verir. Bekar birinin rüyasında çeşme görmesi yaklaşan güzel bir aşkı simgeler. Evli birinin rüyasında çeşme görmesi ise evlilikte bereketin artacağını temsil eder. Çeşme rüyasında önemli olan; rüyada görülen çeşmenin parlak ve temiz olması gerektiğidir. Çünkü; rüyada paslı veya kirli bir çeşme görmek, maddi konularda hayal kırıklığı yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Çeşme Açmak

Rüyada çeşme açmak, rüya sahibinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı bir işten gelir elde edeceğini simgeler. Rüyasında bir çeşmeyi açtığını gören gayretlerinin karşılığını kısa sürede alır. Bu rüya aynı zamanda kişinin hiç kimseden destek almadan yaşantısında yükseleceğini de simgeler.

Rüyada Akar Çeşme Görmek

Rüyada akar çeşme görmek fevkaladedir. Bu rüya, kişinin tüm maddi sıkıntılarının çok yakında biteceğini müjdeler. Rüyada akar çeşme görmek, sürekli ve kesintisiz bir gelir olarak yorumlanır. Rüyasında gürül gürül akar bir çeşme gören kısa süre sonra çok büyük bir kısmetle karşılaşır.

Rüyada Akan Çeşmenin Kapandığını Görmek

Rüyada akan çeşmenin kapandığını görmek iyi sayılmaz. Bu rüya, kazanç kapısında yaşanacak bir sıkıntıya işaret eder. Rüyasında kapanan bir çeşmeyi tekrar açtığını görmek ise kişinin kendi gayretleri sayesinde içinde bulunduğu maddi sıkıntıdan çıkacağını gösterir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top