Rüyada
Çimen
Görmek

Rüyada Çimen Görmek

Rüyada çimen görmek, huzur ve mutluluğu temsil eder. Rüyada görülen çimenlerin yeşil olmaları çok önemlidir. Rüyasında yemyeşil çimenlerin üzerinde olduğunu gören tüm sıkıntılarını geride bırakacağı bir döneme girer ve huzurlu bir yaşama sahip olur. Rüyasında yemyeşil çimen gören bekar kız veya kadın çok mutlu olacağı biriyle evlenir. Rüyasında çimen gören bekar erkek işinde terfi alır. Evli birinin rüyasında yemyeşil çim görmesi; evlilikte huzur ve mutluluğun katlanarak artacağını müjdeler. Diğer taraftan; rüyada sararmış çimen görmek iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin hiç beklemediği bir anda sağlık sorunuyla karşılaşacağını gösterir.

Rüyada Çimenleri Sulamak

Rüyada çimenleri suladığını görmek, rüya sahibinin yakında bir kısmet alacağını müjdeler. Rüyada çimenleri sularken akan suyun temiz ve berrak olması çok önemlidir. Bu rüya gelecek kısmetin rüya sahibinde büyük mutluluk yaratacağını gösterir.

Rüyada Çimenlerin Üzerinde Yürümek

Rüyada yemyeşil çimenlerin üzerinde yürüdüğünü görmek, rüya sahibinin çok kısmetli bir döneme girdiğini gösterir. Rüyasında uçsuz bucaksız çimenlerin üzerinde yürüdüğünü gören birinin hem bereketi hemde huzuru daim olur.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top