Rüyada
Çınar Ağacı
Görmek

Rüyada Çınar Ağacı Görmek

Rüyada çınar ağacı görmek, rüya sahibinin yaşantısını çok güçlü temeller üzerine inşa edeceğini simgeler. Rüyasında çınar ağacı gören özverili çalışmaları sayesinde hedeflerine en kısa sürede ulaşır. Rüyada çınar ağacı görmek aynı zamanda kişinin yaşantısında çok kısmetli bir döneme gireceğini de müjdeler. Rüyada yemyeşil yapraklı bir çınar ağacı görmek, şans ve kısmet kapılarının ardına kadar açılacağını simgeler. Rüyada görülen çınarın canlı ve yemyeşil olması çok önemlidir. Rüyasında yemyeşil bir çınar ağacının altında oturduğunu gören kısa süre sonra bütün hayallerine ulaşır ve çok mutlu olur. (Bkz: Ağaç)

Rüyada Kuru Çınar Ağacı Görmek

Rüyada kuru çınar ağacı görmek, iyi sayılmaz. Bu rüya, kazanç kapısında yaşanacak sıkıntılara işaret eder. Rüyada kuru çınar ağacı görmek aynı zamanda bir işin sonlanması olarak da yorumlanır. Diğer taraftan; rüyada kuru bir çınar ağacının birden yeşerdiğini görmek, bolluğun ve bereketin tekrar eskisi gibi olacağını simgeler.

Rüyada Çınar Ağacı Kesmek

Rüyada canlı bir çınar ağacını kestiğini görmek, rüya sahibinin kendi hatası yüzünden işinde büyük bir zarara uğrayacağını gösterir. Rüyasında çınar ağacı kestiğini gören kısa süre sonra işinde para kaybeder. Rüyada çınar ağacı kesmek aynı zamanda güç ve mevki kaybı olarak da yorumlanır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top