Rüyada
Çivi
Görmek

Rüyada Çivi Görmek

Rüyada çivi görmek, rekabeti simgeler. Rüyasında çivi gören yaşantısında rekabetin yoğun olacağı yeni bir döneme girer. Bu rüya, kişinin hedefine ulaşabilmesi için çok daha fazla çalışması gerektiğini de gösterir. Rüyada çiviler görmek, rüya sahibinin birçok insanla aynı anda rekabet edeceğini haber verir. Çivi rüyasında önemli olan; rüyada görülen çivinin düzgün olması gerektiğidir. Çünkü; rüyada eğri çivi görmek, rüya sahibinin başarısına bir sebepten ötürü gölge düşeceğini haber verir. Rüyada eğri çiviyi düzelttiğini görmek de kişinin geride kaldığı bir konuda rakiplerine yetişeceğini haber verir.

Rüyada Çivi Çakmak

Rüyada çivi çakmak, rüya sahibinin çok önemli bir başarıya imza atacağını müjdeler. Rüyasında çivi çaktığını gören birçok insanın taktirini kazanacağı türden bir işte başarı sağlar. Rüyada birden fazla çivi çaktığını görmek de kişinin elini attığı her işte çok başarılı olacağını haber verir.

Rüyada Paslı Çivi Görmek

Rüyada paslı çivi görmek, rüya sahibinin çok emek vererek yaptığı bir işte hayal kırıklığı yaşayacağını gösterir. Rüyasında paslı çivi gören işinde can sıkıcı bir durumla karşılaşır. Rüyada paslanmış çivi görmek aynı zamanda kişinin işlerinde yaşanacak durgunluğa da işaret eder.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top