Rüyada
Çizme
Görmek

Rüyada Çizme Görmek

Rüyada çizme görmek, ayakkabı rüyası gibi yorumlanır. Rüyasında çizme gören kısa süre sonra bir sıkıntıyla karşılaşır. Rüyada açık renk çizme görmek, yaşanacak sıkıntının kısa sürede atlatılacağını gösterir. Diğer taraftan; rüyada koyu renk çizme görmek ise sıkıntının beklenenden daha uzun süreceğini simgeler. Rüyada çizme giymek, rüya sahibinin kendi hatası yüzünden bir sıkıntıyla karşılaşacağını gösterir. Rüyada giydiği çizmenin ayağını sıktığını hissetmek ise yaşanacak sıkıntının büyük bir sıkıntı olacağını simgeler. Rüyada ayağını sıkan çizmeyi çıkardığını gören  bütün sıkıntılarından tez vakitte kurtulur.

Rüyada Çizme Kaybetmek

Rüyada çizme kaybetmek, rüya sahibinin yakında çok ferahlayacağını gösterir. Rüyasında çizmesini kaybettiğini gören uzun zamandır sıkıntı duyduğu bir durumdan kurtulur ve çok rahatlar. Bu rüya aynı zamanda kişinin şans kapılarının da açılacağını simgeler.

Rüyada Başkasının Çizmesini Giymek

Rüyada başkasına ait bir çizmeyi giydiğini görmek, rüya sahibinin yakın çevresindeki bir insan hakkında şaşırtıcı bir haber alacağını gösterir. Rüyada çizmenin kime ait olduğu hatırlanıyorsa; bu gelecek haberin o kişi hakkında olumsuz bir haber olacağını simgeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top