Rüyada
Çocuk
Görmek

Rüyada Çocuk Görmek

Rüyada çocuk görmek, haber olarak yorumlanır. Rüyasında erkek çocuk gören işiyle ilgili sevindirici bir haber alır. Diğer taraftan; rüyasında kız çocuğu gören ise tüm aileyi ilgilendiren bir konuda güzel bir haber almak anlamına gelir. Rüyada çocuk görmek genel anlamda iyi bir habere işaret eder. Rüyada birden fazla çocuk görmek ise kişini arka arkaya çok güzel haberler alacağını müjdeler. Bekar birinin rüyasında çocuk görmesi onun sevdiği bir insandan güzel bir haber alacağını gösterir. Evli birinin rüyasında çocuk görmesi de kişinin eşinden müjdeli bir haber alacağını simgeler. (Bkz: Erkek Çocuk) (Bkz: Kız Çocuk)

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek

Rüyada ağlayan çocuk görmek, rüya sahibinin uzun zamandan beri beklediği bir haber karşısında çok sevineceğini müjdeler. Rüyada bir çocuğun hıçkırarak ağladığını görmek ise gelecek haberin tüm ailede çok büyük bir sevinç ve mutluluk yaratacağını gösterir.

Rüyada Hasta Çocuk Görmek

Rüyada hasta çocuk görmek, sıkıntı olarak yorumlanır. Rüyasında hasta çocuk görmek, rüya sahibinin bir yakınından alacağı haber karşısında canının sıkılacağı anlamına gelir.

Rüyada Çocuk Kurtarmak

Rüyada bir çocuğu kötü bir durumdan kurtardığını görmek, rüya sahibinin çevresindeki ihtiyaç sahibi bir insana önemli bir iyilikte bulunacağını gösterir. Rüyasında bir çocuğu kurtardığını gören bir yakınına maddi ve manevi anlamda destek olur.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top