Rüyada
Çorba
Görmek

Rüyada Çorba Görmek

Rüyada çorba görmek, kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında çorba gören çok sevineceği bir kısmet alır. Rüyada çorba görmek, rüya sahibinin hayatında bolluk ve bereketin artacağını da müjdeler. Rüyada tencerede veya kazanda çorba görmek ise yaklaşan zenginliği müjdeler. Rüyada önünde çorba olduğunu gören çok çalışmadan ve yorulmadan para kazanır. Bu rüya, kısmetin rüya sahibinin ayağına geleceğini gösterir. Rüyada kalabalık bir yerde çorba görmek, rüya sahibinin çok ortaklı bir işe atılacağı gösterir. Rüyada birine çorba ikram ettiğini görmek de ihtiyacı olan birine maddi destek sağlamak anlamına gelir.

Rüyada Çorba İçmek

Rüyada çorba içmek, tez vakitte gelecek kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında çorba içtiğini gören hayatında çok şanslı ve kısmetli bir döneme girer. Rüyada çorba içmek, rüya sahibinin bütün parasal sıkıntılarından çok kısa süre içinde kurtulacağını da simgeler.

Rüyada Çorba Yapmak

Rüyada çorba yapmak, rüya sahibinin kimseden destek almadan tamamen kendi gayreti sayesinde hedeflerine ulaşacağını gösterir. Bu rüyada çorbanın yapıldığı tencerenin temiz olması çok önemlidir. Rüyasında kirli bir tencerede çorba yaptığını görmek, rüya sahibinin kazancına gölge düşeceğini gösterir.

Rüyada Çorba Dökmek

Rüyada çorba dökmek, rüya sahibinin kendi hatası yüzünden işinde birtakım sorunlar yaşayacağını ve kısmet kapılarının daralacağını gösterir. Rüyasında çorba döktüğünü gören işinde para ve mevki kaybeder.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top