Rüyada
Çukur
Görmek

Rüyada Çukur Görmek

Rüyada çukur görmek, engel olarak yorumlanır. Rüyasında çukur gören işinde hiç beklemediği bir engelle karşılaşır. Rüyada çukur görmek aynı zamanda çalışanlar için terfide yaşanacak bir sıkıntıya da işaret eder. Rüyada birden fazla çukur görmek ise kişinin hayallerine ulaşabilmek için arka arkaya bir çok engeli aşması gerektiğini gösterir. Diğer taraftan; rüyada bir çukuru geçtiğini görmek, rüya sahibinin önüne çıkacak bir engeli çok rahatlıkla aşacağını müjdeler. Rüyada bir çukuru kapattığını görmek de yine aynı şekilde yorumlanır. Bu rüya, kişinin kendi çabası ve azmi sayesinde önündeki bir engeli aşacağını simgeler.

Rüyada Çukura Düşmek

Rüyada çukura düşmek, rüya sahibinin kendi dikkatsizliği yüzünden yaşantısında sıkıntılı bir sürece gireceğini gösterir. Rüyada çukura düştüğünde canının yandığını hissetmek, yaşanacak olumsuz olayların kişinin canını sıkacağını simgeler.

Rüyada Çukurdan Çıkmak

Rüyada çukurdan çıktığını görmek, kişinin kendi gayreti sayesinde yaşadığı sıkıntılı bir durumdan kurtulması olarak yorumlanır. Rüyada çukurdan çıkmak aynı zamanda kişinin özgürlüğe kavuşması anlamına da gelir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top