Rüyada
Dakika
Görmek

Rüyada Dakika Görmek

Rüyada dakika görmek, rüya sahibinin hayatında çok yakında önemli gelişmeler yaşanacağını haber verir. Rüyasında dakika gören daha önce planladığı bir şeyi yakında hayata geçirir. Bu rüya kişinin uzun zamandır hayalini kurduğu bir fırsatın eline geçeceğini müjdeler. Rüyada dakika saydığını görmek, rüya sahibinin beklediği bir haberi tam zamanında alacağını gösterir. Zamanla ilgili olan rüyalara çok dikkat etmek gerekir çünkü bu rüyalar gelecekle ilgili birçok ip ucu barındırırlar. Rüyada dakika görmek aynı zamanda kişinin hayatında o dönem en çok olmasını istediği şey hakkında önemli gelişmelerin yaşanacağını da simgeler.

Evlenmek isteyen bekar birinin rüyasında dakika görmesi onun kısa süre sonra evleneceği insanla tanışacağını müjdeler. İşsiz bir insanın rüyasında dakika görmesi ise kişinin yakında iş sahibi olacağını haber verir. Çocuk isteyen birinin rüyasında dakika görmesi, yaklaşan çocuk haberini simgeler. Hasta olan birinin rüyasında dakika görmesi de kişinin kısa süre sonra eski sağlığına kavuşacağını gösterir.

Rüyada Dakikanın Durduğunu Görmek

Rüyada dakikanın durduğunu görmek iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin yaşantısında çok durgun bir sürece gireceğini gösterir. Bu rüya gören aynı zamanda kişinin iş yaşamında zorlu bir süreçten geçeceğini ve kısmet kapılarının daralacağını da simgeler.

Rüyada Dakikaların Hızlı İlerlediğini Görmek

Rüyada dakikaların hızlı ilerlediğini görmek, rüya sahibinin yaşantısında arka arkaya birçok yeniliğin yaşanacağını gösterir. Rüyada dakikaların hızlı ilerlemesi kişinin daha önce aldığı bir kararı çok yakında gerçekleştireceğini simgeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top