Rüyada
Dam
Görmek

Rüyada Dam Görmek

Rüyada dam görmek, rüyada çatı görmekle benzer şekilde yorumlanır. Rüyasında dam gören maddi anlamda çok rahatlayacağı ve kendini güvende hissedeceği bir döneme girer. Rüyada görülen damın durumu; rüyanın doğru yorumlanması için çok önemlidir. Rüyada üzerinde düzgün bir dam olduğunu görmek, rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğini ve bereketini arttıracak yeni fırsatlarla karşılaşacağını müjdeler. Bekar birinin bu rüyayı görmesi yaklaşan bir evliliği de simgeler. Diğer taraftan; rüyada kırık veya çürümüş bir dam görmek ise kişinin kendine olan güveninin sarsıldığını ve sıkıntılı bir dönemden geçeceğini gösterir. (Bkz: Çatı)

Rüyada Dama Çıkmak

Rüyada dama çıkmak, rüya sahibinin kendine olan güveni sayesinde iş ve özel hayatında birçok başarıya imza atacağını gösterir. Rüyada damda yürüdüğünü görmek ise kişinin işinde terfi alacağını ve kazancını arttıracağını müjdeler.

Rüyada Damdan Düşmek

Rüyada damdan düştüğünü görmek, rüya sahibinin kendi hatası yüzünden işinde maddi zarar uğrayacağını gösterir. Bu rüya, kişinin hiç bilmediği bir konuda bazı yatırımlar yapacağını ve bu yüzden de para kaybedeceğini simgeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top