Rüyada
Demir
Görmek

Rüyada Demir Görmek

Rüyada demir görmek, güç, kuvvet ve bereket anlamına gelir. Rüyasında demir gören yeni bir iş fırsatıyla karşılaşır. Rüyada elinde düzgün bir demir tuttuğunu görmek fevkaladedir. Bu rüya, kişinin işinde çok başarılı bir insan olacağını ve tüm rakiplerini geride bırakarak zirveye çıkacağını müjdeler. Diğer taraftan; rüyada eğri veya kırık bir demir görmek iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin işinde zor bir dönemden geçeceğini ve rakiplerinden geri düşeceğini gösterir. Rüyada bir demire kaynak yaptığını görmek ise bozulan bir işin zamanla düzeleceğini gösterir. Rüyada sayısız demir görmek ise yaklaşan zenginliği müjdeler.

Rüyada Demir Dövmek

Rüyada demir dövmek, kişinin tamamen kendi gayretleriyle iş hayatında başarılı olacağını gösterir. Rüyasında dövdüğü demire şekil verdiğini görmek, rüya sahibinin dünya çapında ses getirecek bir başarıya imza atacağını simgeler.

Rüyada Paslı Demir Görmek

Rüyada paslı demir görmek, rüya sahibinin iş hayatında geçmişte yaşanan bir sorundan dolayı sıkıntılı bir süreçle karşılaşacağını simgeler. Rüyada paslı bir demirin kırıldığını veya çatladığını görmek ise para kaybı olarak yorumlanır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top