Rüyada
Dere
Görmek

Rüyada Dere Görmek

Rüyada dere görmek, rüya sahibinin yaşantısında güzel gelişmelerin yaşanacağını müjdeler. Rüyasında akan bir dere gören tüm sıkıntılardan kurtulur ve rahata kavuşur. Rüyada görülen derenin temiz olması çok önemlidir. Rüyada temiz bir dere görmek huzuru ve yaklaşan güzel günleri simgeler. Bekar birinin rüyasında temiz ve akan bir dere görmesi yakında hayatını birleştireceği insanla tanışacağını simgeler. Evli birinin rüyasında temiz bir dere görmesi ise evlilikte bolluk ve bereketin artacağını müjdeler. Rüyada bir dereyi aştığını görmek, rüya sahibinin önüne çıkacak olan bir engeli başarıyla aşması olarak yorumlanır.

Rüyada Kurumuş Dere görmek

Rüyada kurumuş dere görmek, rüya sahibinin maddi anlamda bazı sorunlarla karşılaşacağını gösterir. Rüyada kurumuş bir derenin yanında durduğunu gören işinde para kaybeder. Bu rüya aynı zamanda kişinin bereket kapılarının daralması olarak da yorumlanır. Diğer taraftan; rüyada kurumuş bir dereye su geldiğini görmek, kötü giden işlerin açılacağını simgeler.

Rüyada Bulanık Dere Görmek

Rüyada bulanık dere görmek, dedikodu olarak yorumlanır. Rüyasında bulanık bir dereye girdiğini gören istemeden bir dedikoduya dahil olur. Rüyada bulanık dereden çıktığını görmek ise kişinin kendini bir dedikodudan kurtarması olarak yorumlanır.

Rüyada Derede Yüzmek

Rüyada derede yüzmek, sıkıntıların çok yakında geçeceğini ve rüya sahibinin rahata ereceğini müjdeler. Rüyasında temiz ve berrak bir derede yüzdüğünü gören uzun süreden beri hayalini kurduğu bir şeyi gerçekleştirir. Fakat, rüyada kirli veya bulanık bir derede yüzdüğünü görmek iyi sayılmaz. Bu rüyayı gören gerçekleşmesini çok istediği bir konu hakkında küçük bir hayal kırıklığı yaşar.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top