Rüyada
Dışkı
Görmek

Rüyada Dışkı Görmek

Rüyada dışkı görmek, kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında dışkı gören kısa süre sonra para alır. Rüyada görülen dışkı ne kadar büyükse gelecek para da o kadar fazla olacaktır. Rüyada etrafa yayılmış dışkı görmek servet anlamına gelir. Bu rüyayı gören bir daha maddi sıkıntı yaşamaz. Rüyada eline dışkı bulaştığını görmek ise havadan para almak olarak yorumlanır. Rüyasında dışkının üzerine bulaştığını gören çok çalışmadan para kazanır. Rüyada evinin içinde dışkı görmek ise yaklaşan zenginliği simgeler. Rüyada dışkıya bastığını gören yakında çok kısmetli ve bereketli bir döneme girer.

Rüyada Dışkılamak

Rüyada dışkıladığını görmek, rüya sahibinin çok çalışarak hayalini kurduğu yaşantıya sahip olacağını gösterir. Rüyada dışkıladığını gören kısa süre sonra yüksek kazanç elde edeceği bir iş fırsatıyla karşılaşır. Rüyada dışkılamak aynı zamanda yaklaşan büyük bir kısmeti de müjdeler.

Rüyada Dışkı Yemek

Rüyada dışkı yemek, şans, bolluk ve bereketin artacağını gösterir. Rüyasında dışkı yediğini gören hiç beklemediği bir anda toplu para alır. Bu rüya aynı zamanda mirasa da işaret eder. Rüyasında dışkı yediğini gören çevresince kıskanılacak miktarda bir paraya sahip olur.

Rüyada Dışkı Temizlemek

Rüyada dışkı temizlemek, rüya sahibinin ayağına kadar gelen bir fırsatı kaçırması olarak yorumlanır. Rüyasında dışkı temizlediğini gören çok bereketli bir iş fırsatını kaçırır. Rüyada dışkı temizlediğini gören bir insanın yakın zamanda karşılaşacağı fırsatları ve imkanları çok iyi değerlendirip ona göre hareket etmesi daha doğru olacaktır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top