Rüyada
Domates
Görmek

Rüyada Domates Görmek

Rüyada domates görmek, kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında taze ve kıpkırmızı domatesler gören kısa süre sonra çok sevineceği bir kısmet alır. Rüyada kasa kasa kırmızı domatesler görmek ise toplu paraya işaret eder. Diğer taraftan; rüyada henüz olgunlaşmamış domates görmek, rüya sahibinin hayalini kurduğu maddi rahatlığa ve ferahlığa ulaşması için henüz erken olduğunu simgeler. Rüyada fazla olgunlaşmış veya yarılmış domates görmek ise gelecek kısmetin rüya sahibinin yakın çevresinde kıskançlık yaratacağını gösterir. Rüyada ezik domates görmek de kişinin kendi hatası yüzünden büyük bir kısmeti kaçırması anlamına gelir.

Rüyada Domates Yemek

Rüyada domates yemek, tez zamanda gelecek para olarak yorumlanır. Rüyasında taze ve kırmızı bir domates yediğini gören beklemediği bir anda bir kısmet alır. Rüyada domates yemek aynı zamanda kişinin çok çalışmadan ve yorulmadan para kazanması anlamına da gelir.

Rüyada Domates Tarlası Görmek

Rüyada domates tarlası görmek, çok büyük bir kısmet anlamına gelir. Rüyasında domates tarlası gören bir daha maddi konularda herhangi bir sorunla karşılaşmaz. Rüyada domates tarlası görmek aynı zamanda mirasa da işaret eder. Rüyada domates tarlasında sayısız olgun ve kırmızı domatesler görmek ise servet olarak yorumlanır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top