Rüyada
Duvar
Görmek

Rüyada Duvar Görmek

Rüyada duvar görmek, engel olarak yorumlanır. Rüyasında duvar gören yakın dönemde bir engelle karşılaşır. Rüyada görülen duvarın ne kadar yüksek olduğu çok önemlidir. Rüyada boyunu aşan bir duvar görmek, rüya sahibinin önündeki engeli aşmak için çok çaba harcayacağını gösterir. Diğer taraftan; rüyada kısa bir duvar görmek engelin küçük ve rahatlıkla aşılabilir olduğunu simgeler. Rüyada bir duvarın üzerinde oturduğunu gören işinde çok yükselir. Rüyada tanıdığı bir insanla arasında duvar olduğunu görmek ise kişinin sudan bir sebep yüzünden sevdiği bir insanla arasının açılacağını gösterir.

Rüyada Duvar Yapmak

Rüyada duvar yapmak, rüya sahibinin yaşadığı bir olaydan ötürü kendini korumaya almak istemesi olarak yorumlanır. Rüyasında duvar yaptığını gören çevresinden uzaklaşır. Bu rüya, aynı zamanda kişinin biraz yalnız kalmak istemesi anlamına da gelir.

Rüyada Duvar Yıkmak

Rüyada duvar yıkmak, rüya sahibinin önündeki bir engeli azmi sayesinde aşacağını ve bu sebepten ötürü de büyük bir sevinç yapacağını müjdeler. Rüyasında duvar yıktığını gören yaşantısında bir daha kolay kolay sarsılmaz ve bocalamaz. Bu rüya, kişinin güç kazanması olarak da yorumlanır.

Rüyada Duvar Yıkılması

Rüyada duvar yıkılması, beklenmeyen olaylara işaret eder. Rüyasında evinde bir duvarın yıkıldığını gören aile hayatında bazı sıkıntılarla karşılaşır. Rüyada bir bahçe duvarının yıkılması ise kişinin çevresinde yaşanacak bir olaydan ötürü etkileneceğini simgeler. Rüyada iş yerinde duvar yıkıldığını görmek de hiç iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin bereket kapılarının daralması anlamına gelir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top