Rüyada
Ekin
Görmek

Rüyada Ekin Görmek

Rüyada ekin görmek, bolluk ve bereketi simgeler. Rüyasında ekin gören yaşadığı maddi sıkıntıların tamamını geride bırakacağı kısmetli bir döneme girer. Bekar birinin rüyasında ekinlerle dolu bir tarlada olduğunu görmesi yaklaşan bereketli bir evliliği müjdeler. Evli bir insanın ekinlerle dolu bir tarlada olduğunu görmesi ise hanesinde bolluğun ve bereketin daim olacağını gösterir. Rüyada ekinlere dokunduğunu görmek, rüya sahibinin çalıştığı alanda çok başarılı bir insan olacağını simgeler. Rüyada ekinlerle dolu bir depoda olduğunu görmek ise yaklaşan zenginliği gösterir. Bu rüyayı gören bir daha maddi sıkıntı yaşamaz.

Rüyada Ekin Toplamak

Rüyada ekin topladığını görmek, rüya sahibinin özverili çalışmalarının karşılığını kısa süre sonra alacağını simgeler. Rüyada ekin toplamak aynı zamanda sürekli bir gelire sahip olmak olarak da yorumlanır. Rüyasında ekin topladığını gören çok yakında toplu para alır.

Rüyada Ekin Ekmek

Rüyada ekin ekmek, bir işe yatırım yapmak olarak yorumlanır. Rüyasında ekin ektiğini gören sahip olduğu birikimi yeni bir işe yatırır. Rüyada ektiği ekinlerin boy verdiğini görmek, rüya sahibinin yapacağı bu yatırımdan kazanç sağlayacağını müjdeler. Diğer taraftan; rüyada ektiği ekinlerin çürüdüğünü görmek, yapılacak yatırımdan zararla çıkılacağını gösterir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top