Rüyada
Erik
Görmek

Rüyada Erik Görmek

Rüyada erik görmek, kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında erik gören tam da ihtiyacı olduğu bir zamanda sevindirici bir kısmet alır. Rüyada ağaçta erik görmek, yaklaşan bereket dolu günleri müjdeler. Rüyada ağaçtan erik topladığını gören tez vakitte para alır. Rüyada sepet sepet erik görmek de toplu para olarak yorumlanır. Erik rüyasında önemli olan rüyada görülen eriklerin ham olmaması gerektiğidir. Rüyada ham (olmamış) erik görmek, rüya sahibinin maddi anlamda hayal kırıklığı yaşayacağını gösterir. Bu rüya aynı zamanda para kaybı olarak da yorumlanır. (Bkz: Erik Ağacı) (Bkz: Erik Yemek)

Rüyada Yeşil Erik Görmek

Rüyada yeşil erik görmek, tez vakitte gelecek paraya işaret eder. Rüyasında yeşil erik gören çok geçmeden para alır. Rüyada yeşil erik satın aldığını görmek de kişinin yeni atılacağı bir işten iyi bir kazanç sağlayacağını haber verir.

Rüyada Mor Erik Görmek

Rüyada mor erik görmek, zenginliğin kapıda olduğunu müjdeler. Rüyasında mor erik gören kısa süre sonra hayalini kurduğu rahat yaşantıya sahip olur. Rüyada mor erik görmek ayrıca tüm maddi sıkıntıları geride bırakmak anlamına da gelir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top