Rüyada
Etek
Görmek

Rüyada Etek Görmek

Rüyada etek görmek, yol olarak yorumlanır. Rüyasında etek gören çok geçmeden bir yolculuğa çıkar. Rüyada görülen eteğin rengi de etek rüyalarının yorumlanmasında önemlidir. Rüyada yeşil veya mor renk etek görmek, çıkılacak yolculuğun kazançlı bir yolculuk olacağını gösterir. Rüyada kırmızı renk etek görmek ise yolculuğun çok neşeli geçeceğini haber verir. Rüyada siyah, beyaz veya mavi renk etek görmek de yolculuğun huzurlu geçeceğini simgeler. Rüyada güzel desenli bir etek gören çıkacağı yolculuktan çok keyif alır. Rüyada kısa etek görmek kısa bir yolculuğu, uzun etek görmek de uzun bir yolculuğu simgeler.

Rüyada Etek Giymek

Rüyada etek giymek, rüya sahibinin çok kısa süre içinde bir seyahat yapacağını gösterir. Rüyada giydiği eteği beğendiğini gören çıkacağı yolculuktan zevk alır. Diğer taraftan; rüyada giydiği eteği beğenmediğini görmek ise yapılacak yolculuğun keyifsiz geçeceğini haber verir. Rüyada dar bir etek giydiğini görmek de yine aynı şekilde yolculukta yaşanacak sıkıntılı bir duruma işaret eder.

Rüyada Etek Çıkarmak

Rüyada etek çıkarmak, yolculuktan vaz geçmek anlamına gelir. Rüyasında giydiği bir eteği çıkardığını gören son anda o yolculuğa çıkmaktan vaz geçer. Bu rüya aynı zamanda yolculuğu ertelemek anlamına da gelir.

Rüyada Etek Ütülemek

Rüyada etek ütülemek, yolculuk planlamak anlamına gelir. Rüyasında etek ütülediğini gören kısa süre sonra çok istediği bir yolculuğa çıkar. Rüyada birden fazla etek ütülediğini görmek de kişinin arka arkaya birden fazla seyahat yapacağını gösterir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top