Rüyada Ev Görmek

Rüyada ev görmek, rüya sahibinin hayatında yaşanacak yeni gelişmeleri simgeler. Rüyasında güzel bir ev gören çok geçmeden yaşantısında sevindirici yeniliklerle karşılaşır. Rüyada aydınlık bir evde olduğunu görmek, rüya sahibinin hayallerinin yakında gerçek olacağını müjdeler. Rüyada kendi evini aydınlık görmek de yine aynı şekilde yorumlanır. Fakat; rüyada karanlık bir ev görmek, iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin beklemediği bir sorunla karşı karşıya kalacağını haber verir. Rüyada karanlık bir evde olduğunu görmek de kişinin iş ve aile hayatında yaşanacak birtakım sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Yeni Ev Görmek

Rüyada yeni ev görmek, rüya sahibinin yeni bir yaşantıya başlama isteğini yansıtır. Rüyasında yeni bir evin içinde olduğunu gören hayatını baştan aşağı değiştirecek bazı adımlar atar.

Rüyada Yeni Ev Almak

Rüyada yeni ev almak, rüya sahibinin uzun süredir hayalini kurduğu rahat ve huzurlu yaşantıya yakında kavuşacağını gösterir. Rüyasında yeni bir ev aldığını gören emeklerinin karşılığını alır ve hayatında güzel bir döneme başlar.

Rüyada Eski Ev Görmek

Rüyada eski ev görmek, rüya sahibinin sıkıntılı bir dönemden geçeceğini haber verir. Rüyasında eski ve yıkık dökük bir evin içinde olduğunu gören aile yaşantısında sorunlarla karşılaşır. Rüyada kendi evini eskimiş görmek de yine aynı şekilde yaklaşan zorlu bir süreci simgeler. (Bkz: Eski Ev)

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top