Rüyada
Fal
Görmek

Rüyada Fal Görmek

Rüyada fal görmek, rüya sahibinin hayatında birtakım önemli yeniliklerin yaşanacağını haber verir. Rüyada içi aydınlık bir fal görmek, kişinin hayatında yaşanacak yeniliklerin kendisine huzur ve mutluluk getireceğini müjdeler. Diğer taraftan; rüyada için karanlık bir fal görmek ise kişinin hayatında gerçekleşecek bazı yeniliklerin çevresinde istenmeyen birtakım dedikodulara neden olacağını gösterir. Rüyada falda görülen şekiller hatırlanıyorsa bu şekiller kendi içlerinde ayrıca yorumlanmalıdır. Çünkü, falda görülen şekiller rüya sahibinin hayatında gerçekleşecek yenilikler hakkında küçük ip uçları verir.

Rüyada Falcı Görmek

Rüyada falcı görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan sinsi ve kıskanç birinin varlığına işaret eder. Rüyada güler yüzlü bir falcı görmek ise bu kıskanç insanın kendisini çok iyi gizlediğini ve rüya sahibine belli etmeden onun her davranışını izlediğini gösterir. Rüyada asık suratlı bir falcı görmek ise rüya sahibinin çevresindeki bu kıskanç insandan farkında olmadan zarar göreceğini gösterir. Bu rüyayı gören çevresindeki insanların davranışlarına daha fazla dikkat etmelidir.

Rüyada Fal Bakmak

Rüyada fal bakmak, dedikodu olarak yorumlanır. Rüyada fal baktığını gören kendi hatası yüzünden bir dedikoduyla karşılaşır. Rüyada kalabalık bir yerde fal baktığını görmek, yapılacak dedikodunun rüya sahibi dahil bir çok insanı rahatsız edeceğini gösterir. Rüyada baktığı falın bozulduğunu görmek iyi sayılır. Bu rüya, kişinin istemeden dahil olduğu bir dedikodudan kendini kurtarması olarak yorumlanır.

Rüyada Fal Baktırmak

Rüyada fal baktırmak, haber olarak yorumlanır. Rüyada aydınlık bir yerde fal baktıran; alacağı haber karşısında çok mutlu olur. Diğer taraftan; rüyada karanlık bir yerde fal baktırdığını görmek iyi sayılmaz. Bu rüya, gelecek haber karşısında rüya sahibinin canının sıkılacağını gösterir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top