Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada fasulye görmek, bolluk ve bereket olarak yorumlanır. Rüyada görülen her türlü fasulye kısmeti simgeler. Rüyasında fasulye satın aldığını gören yaşantısında çok kısmetli ve bereketli bir döneme girer. Bu rüya, kişinin yaşadığı bütün maddi sıkıntıların geride bırakacağını gösterir. Rüyada fasulye bahçesi veya tarlası görmek de fevkaladedir. Bu rüya da yaklaşan zenginliği simgeler. Fasulye rüyalarında en önemli olan şey; görülen fasulyenin çürük veya ezik olmaması gerektiğidir. Rüyada çürümüş veya ezilmiş fasulye görmek iyi sayılmaz. Bu rüya, para kaybı ve kısmet kapılarının daralması olarak yorumlanır.

Rüyada Yeşil Fasulye Görmek

Rüya yeşil fasulye görmek, tez vakitte gelecek kısmeti simgeler. Bu rüyayı gören kısa zaman içinde çok sevineceği bir kısmet alır. Rüyada yeşil fasulye pişirdiğini görmek ise kişinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve emek verdiği bir işten yakında güzel bir kazanç sağlayacağını müjdeler. Rüyada yeşil fasulye yemek, keyifle harcanacak kısmet anlamına gelir.

Rüyada Kuru Fasulye Görmek

Rüyada kuru fasulye görmek, toplu para olarak yorumlanır. Rüyasında bir çuval dolusu kuru fasulye gören kısa süre sonra servet denilecek miktarda bir paraya sahip olur. Rüyada kuru fasulye görmek aynı zamanda mirasa da işarete eder. Rüyasında kuru fasulye yediğini gören çok çalışmadan ve yorulmadan para kazanır. Bu rüya, kısmetin kişinin ayağına geleceğini müjdeler. Rüyada kuru fasulye pişirdiğini görmek ise kişinin tamamen kendi gayreti ve çabasıyla hayatında yükseleceğini ve mevki sahibi olacağını gösterir.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top