Rüyada
Gar
Görmek

Rüyada Gar Görmek

Rüyada gar görmek, yolculuk olarak yorumlanır. Rüyada garda beklediğini görmek, rüya sahibinin yakında bir seyahate çıkacağını gösterir. Rüyada kalabalık bir gar görmek ise kişinin bu yolculuğa bir kaç kişiyle beraber çıkacağını simgeler. Rüyada ferah ve aydınlık bir gar görmek yapılacak seyahatin çok keyifli geçeceğini gösterir. Rüyada karanlık bir gar görmek ise istenmeyen bir yolculuk olarak yorumlanır. Rüyada gardan çıktığını görmek ise seyahatten vazgeçmek anlamına gelir. Rüyada garda yabancı dil konuşulduğunu duymak, yolculuğun yurt dışına olacağını gösterir. Bu rüyayı gören bir yurt dışı seyahati yapar.

Rüyada Tren Garı Görmek

Rüyada tren garı görmek, rüya sahibinin uzun süreli bir seyahate çıkacağını simgeler. Rüyada tren garında sıra sıra vagonlar görmek, kişinin birden fazla yere yolculuk yapacağını gösterir. Rüyada boş tren garı görmek ise rüya sahibinin henüz nereye seyahat edeceğine karar vermediğini simgeler.

Rüyada Otobüs Garı Görmek

Rüyada otobüs garı görmek kısa mesafeli bir seyahat olarak yorumlanır. Rüyada otobüs garında görülen otobüslerin renkleri seyahatin neyle ilgili olacağını konusunda ip uçları verir. Rüyada otobüs garında yeşil otobüsler görmek, seyahatin işle ilgili olacağını simgeler. Rüyada garda mavi veya beyaz otobüsler görmek ise rüya sahibinin keyfi bir yolculuğa çıkacağını gösterir. Rüyada kırmızı otobüslerin olduğu bir gar görmek, işinin sevdiği insanı ziyaret edeceğini gösterir. Rüyada garda sarı renk otobüs görmek ise iyi sayılmaz. Bu rüya, yapılacak yolculuğun sağlıklı ilgili olacağını simgeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top