Rüyada Gemi Görmek

Rüyada gemi görmek, birkaç farklı şekilde yorumlanır. Rüyasında yeni ve bakımlı bir gemi gören hayatında çok başarılı olur ve adından söz ettirir. Rüyada yeni bir gemiye bindiğini görmek, rüya sahibinin başarı basamaklarını emin adımlarla çıkarak hayalini kurduğu yaşantıya kısa sürede ulaşacağını müjdeler. Diğer taraftan; rüyada eski ve bakımsız bir görmek ise emeklerinin boşa gitmesi olarak yorumlanır. Rüyasında eski ve bakımsız bir gemiye bindiğini gören çok emek verdiği bir işte büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Rüyada gemiden inmek de bir işi yarım bırakmak olarak yorumlanır.

Rüyada dalgalı denizde yol alan bir gemide olduğunu görmek, rüya sahibinin hedeflerine ulaşmak için çok çalışması gerekeceğini gösterir. Diğer taraftan; rüyada sakin denizde yol alan bir gemide olduğunu görmek ise kişinin isteklerine rahatlıkla ulaşacağını müjdeler. Rüyada masmavi ve engin bir denizde yol alan bir gemide olduğunu görmek de büyük bir zenginliğin kapıda olduğunu haber verir. Bu rüyayı gören çok geçmeden servete sayılacak bir kazanca sahip olur.

Rüyada Geminin Batması

Rüyada geminin batması, kazanç kapısında yaşanacak sıkıntılı bir döneme işaret eder. Rüyada geminin battığını görmek aynı zamanda düzenin bozulması anlamına da gelir. Rüyada içinde olduğu bir geminin battığını görmek de işyerini kapatmak veya işten çıkarılmak anlamına gelir.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top