Rüyada Göz Görmek

Rüyada göz görmek, rüya sahibinin büyük bir güç tarafından korunduğunu simgeler. Rüyasında göz gören çok geçmeden yaşadığı tüm zorlukları geride bırakır ve refaha çıkar. Rüyada kendi gözlerinin güzel olduğunu görmek, rüya sahibinin emeklerinin karşılığını bol bol alacağını müjdeler. Bu rüya, kişinin şans ve bereket kapılarının ardına kadar açılacağını haber verir. Fakat; rüyada kendi gözlerini çirkin veya biçimsiz görmek ise hiç iyi sayılmaz. Bu rüya, kötü göze (nazara) işaret eder. Rüyasında gözlerini olduğundan farklı gören çok fazla nazara geleceği bir dönemden geçer.

Rüyada Yeşil Göz Görmek

Rüyada yeşil göz görmek, rüya sahibinin çok bereketli bir döneme gireceğini haber verir. Rüyasında yemyeşil bir göze baktığını gören kısa süre içinde maddi anlamda sevinç yapacağı günler yaşar.

Rüyada Mavi Göz Görmek

Rüyada mavi göz görmek, kişinin uzun süredir hayalini kurduğu huzurlu ve mutlu bir yaşantıya sahip olacağını müjdeler. Rüyasında mavi göz gören birinin bir hayali gerçek olur. Mavi göz rüyaları genel olarak murat olarak yorumlanır.

Rüyada Siyah Göz Görmek

Rüyada siyah göz görmek, rüya sahibinin azmi ve çalışkanlığı sayesinde yaşantısında çok iyi bir konuma geleceğini haber verir. Rüyasında siyah bir göze baktığını gören işinde yükselir ve çevresindeki herkesin taktirini kazanır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top