Rüyada
Gül
Görmek

Rüyada Gül Görmek

Rüyada gül görmek, sevinç, mutluluk ve aşk olarak yorumlanır. Bekar birinin rüyasında gül görmesi yaklaşan aşkı simgeler. Bu rüyayı gören bekar kimse daha önce yaşamadığı güzellikte bir aşk yaşar. Diğer taraftan; evli birinin rüyasında gül görmesi ise çiftler arasında sevginin katlanarak artacağını haber verir. Rüyada kırmızı gül görmek, tutkulu bir aşkın habercisidir. Rüyada beyaz gül görmek, yaşanacak aşkın saflığını simgeler. Rüyada pembe gül görmek ise aşkın uzun süreli olacağını gösterir. Rüyada sarı gül görmek de aşkta iniş çıkışların yoğun olacağını temsil eder.

Rüyada Gül Almak

Rüyada gül almak, güzel söz duymak olarak yorumlanır. Rüyasında gül aldığını gören tam da ihtiyacı olduğu bir zamanda sevdiği birinden çok anlamlı bir söz iştir. Rüyada gül almak bekarlar için evlilik teklifi olarak da yorumlanır.

Rüyada Gül Koklamak

Rüyada gül koklamak, bekarlar için hayırlı bir kısmeti simgeler. Rüyasında gül kokladığını gören bekar kimse hiç beklemediği bir anda çok iyi bir insanla tanışır ve ona aşık olur.

Rüyada Gül Bahçesi Görmek

Rüyada gül bahçesi görmek, rüya sahibinin yaşantısında sevginin ve mutluluğun en üst düzeyde hissedileceği bir dönemden geçeceğini haber verir. Bu rüyayı gören çok geçmeden sıkıntılı bir süreci geride bırakır.

Rüyada Gonca Gül Görmek

Rüyada gonca gül görmek, zamanla gelişen bir aşkı simgeler. Rüyasında gonca gül gören bekar kimse daha önceden tanıdığı ve bildiği bir insana aşık olur. Bu rüya bir arkadaşlığın aşka dönüşmesi olarak da yorumlanır. Evli birinin rüyasında gonca gül görmesi de eşler arasındaki aşkın yeniden alevleneceğini haber verir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top