Rüyada
Güneş
Görmek

Rüyada Güneş Görmek

Rüyada güneş görmek, rüya sahibinin tüm dileklerinin yakında gerçek olacağını haber verir. Rüyasında güneş gören yaşadığı zorlu ve sıkıntılı günleri geride bırakır ve tüm isteklerine tez zamanda kavuşur. Rüyada güneş görmek aynı zamanda kişinin hayatında çok başarılı bir insan olacağını ve adını geniş kitlelere duyuracağını da gösterir. Rüyada açık havada güneşi görmek, rüya sahibinin hayallerine düşündüğünden çok daha kısa sürede ulaşacağını haber verir. Diğer taraftan; rüyada bulutlu bir havada güneşi görmek ise kişinin isteklerine ulaşması için biraz daha sabretmesi gerekeceğini simgeler.

Rüyada Güneşin Doğuşunu Görmek

Rüyada güneşin doğuşunu görmek, yeni bir başlangıcı simgeler. Rüyasında güneşin doğuşunu gören hayatında yeni ve güzel bir döneme girer. Bu rüya, kişinin yaşantısında çok güzel gelişmeler yaşanacağını müjdeler.

Rüyada Güneşin Batışını Görmek

Rüyada güneşin batışını görmek, rüya sahibinin hayatında beklenmedik bir durum yaşanacağını haber verir. Rüyada güneş batarken gökyüzünün pembe, kırmızı veya turuncu olduğunu gören çok sevindirici bir olayla karşılaşır. Fakat; rüyada güneş batarken gökyüzünün gri veya siyah olduğunu görmek ise can sıkıcı bir duruma işaret eder.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top