Rüyada
İbrik
Görmek

Rüyada İbrik Görmek

Rüyada ibrik görmek, kısmet olarak yorumlanır. Rüyada ibrikle su döktüğünü gören sürekli bir gelire sahip olur. Rüyada ibrikten temiz ve berrak bir su aktığını görmek ise şansın ve bereketin katlanarak artacağını müjdeler. Rüyada ibrikten kirli su aktığını görmek, hiç iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin maddi anlamda zorlanacağı bir sürece gireceğini simgeler. Rüyada topraktan yapılmış bir ibrik görmek, yeni bir mülk anlamına gelir. Rüyada gümüş veya bakırdan ibrik görmek ise yaklaşan zenginlik olarak yorumlanır. Rüyada altın ibrik görmek ise kişinin artan kazancının dedikoduya sebep olacağını gösterir.

Rüyada İbrik Yapmak

Rüyada ibrik yapmak, rüya sahibinin kendi işini kuracağını gösterir. Rüyasında bakırdan ibrik yaptığını görmek, kişinin çok bereketli bir iş kuracağını ve yapacağı işten yüksek kazanç elde edeceğini müjdeler. Rüyada topraktan ibrik yaptığını gören bir taşınmaza yatırım yapar.

Rüyada İbriğe Su Doldurmak

Rüyada ibriğe su doldurmak, birikim yapmak olarak yorumlanır. Rüyada su doldurulan ibrik ne kadar büyükse yapılacak olan birikimde o kadar fazla olacaktır. Rüyada birden fazla ibriğe su doldurduğunu görmek ise farklı alanlarda yatırım yapmak anlamına gelir.

Rüyada İbriğin Kırıldığını Görmek

Rüyada ibriğin kırıldığını görmek, rüya sahibinin işlerinde sıkıntılı günler yaşayacağını simgeler. Rüyada ibriğin kırılması aynı zamanda para kaybı olarak da yorumlanır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top