Rüyada
Ihlamur
Görmek

Rüyada Ihlamur Görmek

Rüyada ıhlamur görmek, rüya sahibinin zorlu bir dönemden geçeceğini gösterir. Rüyada ıhlamur toplamak, kişinin kendi imkanlarıyla bir sorunun üstesinden geleceğini simgeler. Rüyada ıhlamur pişirdiğini görmek ise kişinin yaşadığı bir sıkıntıya kısa sürede çare bulacağını gösterir. Bu rüya hastalar için şifa, aşk acısı çekenler için mutluluk ve maddi sıkıntı içinde olanlar için ise bereket anlamına gelir. Rüyada çiçek açmış ıhlamur ağacı görmek çok iyi sayılır. Bu rüya hayallerin gerçekleşeceğini ve güzel günlerin çok yakın olduğunu müjdeler. Rüyada ıhlamur ağacı dikmek ise uzun dönemli bir birikim yapmak anlamına gelir.

Rüyada Ihlamur Yaprağı Görmek

Rüyada ıhlamur yaprağı görmek kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında avucunda ıhlamur yaprağı olduğunu gören çok ihtiyacı olduğu bir dönemde para alır. Rüyada görülen ıhlamur yaprağının rengi ne kadar parlak bir yeşilse gelecek kısmette o kadar bereketli olacaktır. Rüyada solmuş veya çürümüş ıhlamur yaprağı görmek iyi sayılmaz. Bu rüya maddi sıkıntı olarak yorumlanır.

Rüyada Ihlamur Ağacı Görmek

Rüyada Ihlamur ağacı görmek, rüya sahibinin uzun zamandan beri hayalini kurduğu bazı isteklerin  gerçekleşeceğini müjdeler. Rüyada yem yeşil yapraklara sahip ve çiçek açmış bir ıhlamur ağacı görmek, kişinin yaşadığı maddi sıkıntıların biteceğini ve bereketli bir dönemin başlayacağını gösterir. Rüyada kurumuş veya yaprakları sararmış bir ıhlamur ağacı görmek iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin bazı konularda hayal kırıklığı yaşayacağını simgeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top