Rüyada
Irmak
Görmek

Rüyada Irmak Görmek

Rüyada ırmak görmek, çok iyi sayılır. Rüyasında ırmak gören kısa sürede bütün sıkıntılarından kurtulur. Rüyada bir ırmağın yanında durduğunu görmek, rüya sahibinin yaşantısıyla ilgili bazı önemli karar alacağını simgeler. Bu rüya, kişinin hayatında yenilikler yapacağını ve hayallerinin peşinden koşacağını gösterir. Rüyada bir ırmağı geçtiğini gören önündeki tüm engelleri aşarak hayalini kurduğu hayata sahip olur. Rüyada ırmağın aktığı yönde yürüdüğünü görmek ise rüya sahibinin yaşantısında bolluk, bereket ve şansın artacağı bir döneme gireceğini gösterir. Rüyada ırmakta balıklar görmek, zenginlik olarak yorumlanır.

Rüyada Irmakta Yüzmek

Rüyada ırmakta yüzdüğünü görmek, rüya sahibinin yaşantısında çok başarılı olacağını müjdeler. Rüyada temiz bir ırmakta yüzdüğünü gören iş hayatında tanınan ve saygı duyulan biri olur.

Rüyada Irmakta Balık Tutmak

Rüyada ırmakta balık tuttuğunu gören bir kısmet alır. Rüyada ırmakta tutulan balık ne kadar büyükse gelecek kısmette o kadar büyük olacaktır. Rüyada ırmakta birden fazla balık tuttuğunu görmek ise arka arkaya gelecek kısmetleri simgeler.

Rüyada Kirli Irmak Görmek

Rüyada kirli ırmak görmek, kişinin geleceği belirsiz bazı işlere gireceğini gösterir. Rüyada kirli bir ırmağa düştüğünü gören istemeden çok sıkıntılı bir sürecin içine girer. Rüyada kirli bir ırmaktan çıktığını görmek ise çok iyi sayılır. Bu rüya, kişinin yaşadığı zorlu bir süreci geride bırakacağını gösterir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top